Donnerstag, Mai 24, 2018

Latifi nuk trembet, i kërkon përballje kampionit Cormier dhe i falënderon...

Ilir Latifi dëshiron një duel për titull, atij nuk i intereson nëse ajo do të ndodhte në kategorinë e lehtë apo të rëndë. Shqiptari fitoi...

“Serbia nuk mund të hyjë në BE pa njohjen e Kosovës“

Ministri i Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Sigmar Gabriel, i cili sonte takoi kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj, bëri me dije se ia ka...

Çfarë po ndodh!? Zjarr në QKUK, evakuohen nënat dhe foshnjat

Sot në orën 11:50 në repartin intensiv të Klinikës Obstetrike Gjinekologjike, një Intra tavolinë ka filluar te digjet. Ky repart ka evakuuar nënat dhe...

FASHION AND TRENDS

Hani këto gjëra nëse nuk dëshironi të jeni të sëmurë

Nuk është vetëm freskues. Shalqiri përmban gjithashtu një sërë antioksiduesish të quajtur glutatione. Këta përbërës forcojnë sistemin imunitar duke luftuar kështu infeksionet. Kosi me pak...

Krasniqi: AKR-ja grabiti pushtetin që nuk ia dhanë qyetarët!

Pas pesë muajve qeverisje në krye me Ramush Haradinajn, kryetari Kombëtar i NISMA Socialdemokrate, Jakup Krasniqi ka akuzuar këtë qeveri për përbërje jo meritore. Është AKR-ja e...

STAY CONNECTED

65,982NachfolgerFolgen
17,468AbonnentenAbonnieren

LATEST REVIEWS

Pezullohen tre zyrtarë të Ministrisë së Shëndetësisë

Ministria e Shëndetësisë njofton se ka pezulluar tre zyrtarë të saj për shkak të dyshimeve se kanë keqpërdorur avanset. “Me qëllim të parandalimit të çfarëdo...

POPULAR VIDEOS

EDITOR'S PICK

FASHION WEEK

Dy incidente nga vëllezërit e Rexhep Selimit për një muaj

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Rexhep Selimi po ka telashe me vëllezërit e tij problematikë. Në një hark kohor prej një muaj e gjysmë, dy...

GADGET WORLD

BEST Smartphones

Lirohet pas 14 vitesh ish-komandanti i UÇK-së

Pas 14 vitesh dhe dy muaj vuajtje të dënimit me burg, si pasoje e ligjit për amnisti të përgjithshme, është liruar Avdyl Jakupi, komandant...

DON'T MISS

POPULAR VIDEO

Adelina Ismaili me familjen: Sa ditë e mirë për të qenë...

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, e cila ka marr epitetin e Divës prej fansave. Këngëtarja është angazhuar së fundi në...

HOLIDAY RECEPIES

EVEN MORE NEWS